Vítejte na stránce o skvělé herečce, zpěvačce, textařce a módní návrhářce
Miley Cyrus!!! Navštivte její svět na tomto blogu a zanechte komentář! Budu ráda :)
get ur good on

3. února 2010 v 20:32 |  novinky o miley
toto video je uplně supppeeeer mě se moooc líííbíííí a miley to tam hroooozně slušíííííí

Miley Cyrus se spojila se společností Youth Service America a propaguje akci s názvem 'Get UR Good On'. Volně přeloženo: Začni dělat dobro. Co si od toho slibuje? Chce povzbudit mladé lidi na celém světě, aby pomohli ke změně naší planety. "Každá malá věc, kterou uděláme, přispívá k tomu, aby se náš svět stal lepším místem pro život," hlásá Miley ve videu, které můžeš zkouknout i na našem webu. A zapojit se může fakt KAŽDÝ! Jestli máš aspoň základy angličtiny, mrkni na www.geturgoodon.org. Miley tu píše o celkem stovce nápadů: co člověk může změnit ve svém každodenním životě a jak může pomoct i bez spousty peněz nebo extra organizačního talentu.
Do projektu už se zapojili lidi z celého světa a o svých skutcích natáčí videa nebo pořizují fotky a vkládají je přímo tam - na tenhle web. Miley slibuje, že se na všechny příspěvky podívá a ty, které ji zaujmou nejvíc, bude promítat na svém turné.

Go green
"Go green" je heslo, které ale nerazí jen ona. Cloumá celým Hollywoodem, a kdo není aspoň trochu "eko", jako by ani nebyl. Miley sama se snaží co nejvíc chodit pěšky nebo jezdit na kole. Svou luxusní káru vyměnila za menší auto na ekologický pohon, třídí odpad, nakupuje oblečení jen z biobavlny a recyklátů (třeba tašku z obalů od rýže) a pravidelně přispívá na sbírky.

Zmůžou cokoli
Některé úkoly zvládne člověk sám, s jinými mu musí pomoct kámoši. Mileyin vzkaz je jasný: čím víc lidí začne přemýšlet, jak pomáhat, tím líp - pro naši planetu i pro nás. Na stránkách můžeš najít příspěvky od lidí, kteří uspořádali charitativní koncert, večeři pro opuštěné lidi v pečovatelském domě nebo demonstraci za práva náboženských menšin. Tihle lidé dokazují, že když chtějí, zmůžou cokoli. A to jim kolikrát není ještě ani patnáct let.


divka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama